KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12475352
nr 1247 5352
G Nordström, träd, signerad. Olja på duk, 53x65
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 april 2019
kl 19:38:12
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr